Prieš pasirenkant šildymo sistemą

Prieš pradedant rinktis šildymo sistemą,  reiktų suprasti, kad ją sudaro ne vien katilai. Ar namai bus pakankamai šilti priklauso nuo  namo sandarumo, patiriamų šilumos nuostolių, kuro rūšies ir, suprantama, nuo katilo efektyvumo bei kt.

Klysta tie, kurie mano, kad gerą namo šildymą lemia brangaus kokybiško katilo įsigyjimas. Kad ir koks puikus būtų brangus katilas, jei jis bus įdiegtas netinkamai suprojektuotoje šildymo sistemoje, arba bus blogai sumontuotas, jis neduos lauktų rezultatų. Be to šildymo sistemos  efektyvumas priklausys ir nuo tinkamos eksploatacinės priežiūros.

Jau suprantama, kad nė viena kad ir pati tobuliausia programa neveikia pati savaime be žmogaus dalyvavimo, taip ir šildymo sistema, o ir katilas reikalauja savininko priežiūros todėl prieš pasirenkant šildymo sistemą reikia įvertinti, kiek laiko žmogus galės skirti jos priežiūrai. Atsižvelgiant į ekonominę situaciją, reiktų įvertinti ir kuro kainą bei jo prieinamumą, tausojant gamtą, reiktų atsižvelgti į aplinkosauginius reikalavimus, keliamus šildymo įrangai.

Tačiau, renkantis šildymo sistemą, nereiktų pasikliauti vien savo nuojauta ir nuogirdomis , todėl rekomenduotina pasitarti su specialistais profesionalais, kurie išklausę jūsų reikalavimus, įvertins ir patars kokią šildymo sistemą jums būtų geriausią įsidiegti, o gal net ne vieną, o kombinuotą  šildymo sistemą, padėsiančią jums ne tik džiaugtis šiltais ir jaukiais namais bet ir nemažai sutaupyti. Be to specialistai patars jums kur neverta taupyti, pavyzdžiui apšiltinant jūsų būstą, nes ateitis priklauso  aplinką tausojantiems, reikalaujantiems nedidelių energijos sanaudų pastatams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation