Kiekvienas mūsų norime gyvenime sveikai ir gražiai gyventi , tačiau kai prisirišame prie žalingų įpročių, tuomet pamirštame atsakomybę, kuri pati svarbiausia ir net lementi mūsų sprendimų žingsnius. Tačiau , kas kiečiausia , kad atsakomybė susideda iš įvairiausių įsitikinimų, kurie ir padeda kovoti. Kai žinome, kad galime kovai nepasiduoti ir laimėti, tuomet privalome rinktis patogiausią variantą, kuris atneštų pergalę. Ar tai patogus variantas, kai patįs sau meluojame, kad rytoj atsisakysime tabako , kuris ardo mūsų sveikatą ir atitolina nuo sveikesnio gyvenimo. Tabakas , niekad nebuvo laikomas teisingiausiu sprendimų , kai norime nusiraminti ir pamiršti sunkumus. Konfliktų sprendimai atitekami blaiviu protu , bei nereikia nuodyti sveikatos, kad suprastume atsakymus .

Štai, pagaliau šiandiena sulaukėme naujos rinkos tarp cigarečių, kurios vadinasi elektroninėmis ir prekyba galime rasti internetinėse platybėse , kur kaip žinome, kad sutaupome laiką, pinigus, energiją. Nes nuolaidos prekėms taikomos ir nereikia važiuoti atsiimti prekės iki parduotuvės , o tiesiog priimti iš kurjerio ar savo miesto centriniame pašte.

Šiandiena daugelis mąstome , kaip kovoti prieš patį rūkymą? Kovoti nereikia tik reikia mažos energijos ir pasitikėjimo ieškant įsitikinimų , kurie padeda šviesiau žiūrėti į didesnes galimybes . Jeigu galime susilaikyti ir pagalvoti , kad rūkymas nėra mūsų draugas , tai įmanoma pastebėti ir įvertinti tokią situaciją , kurioje esame du metus ne rūkantis ir kokia naudą turime. Keista, kad kas paprasta, tai mums atrodo sudėtinga, o kas sudėtinga , tai priešingai. Mūsų požiūrį formuoja įsitikinimai , todėl reikia atkreipti į pirmą motyvaciją , kuri buvo pradėta su žingsniu į priekį. Tam, kad galėtume motyvacija suardyti ir pakeisti nauja. Pavyzdžiui pradėjau rūkyti , nes maniau, kad tai puiki komunikacija , bet vėliau supratau priešingai ir radau teisingesnius sprendimus, kurie leido elgtis kitaip. Dabar džiaugiuosi gyvenimu , nes galiu giliau įkvėpti ir savimi stipriau pasitikėti, nes žinau, kad galiu sutaupyti savo energija, sveikata, pinigus. Elektronines cigaretes , kurios tarp jaunimo vadinamos suomiškai e-savuke . Ir e-cigaretes Sähkötupakka .


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation