Nepaisant to, kad šiuolaikiniai mobilieji telefonai yra labai išmanūs ir gali mums padėti išsigelbėti iš praktiškai bet kokios situacijos dėl savo funkcionalumo ir gebėjimo atlikti ypač sudėtingas operacijas – viena iš didžiausių problemų yra ta, kad pastarieji labai greit genda. O ką kalbėti, kad net ir lengvas iphone numetimas ant minkštoko pagrindo gali būti jo nustojimo funkcionuoti priežastis. Liūdna, tačiau šiuolaikiniai daiktai yra labai nepatvarūs. Jei anksčiau, grįžtant dar į sovietinius laikus, galime pasidžiaugti gavę amžinai karaliaujančius daiktus, tai šiuo metu turėti technikos daiktą, kuris tarnautų ilgiau nei kelerius metus beveik neįmanoma. Tad mes jums primygtinai rekomenduojama įsigyti plėveles, įdėklus ir dėklus, kurie jums padės apsaugoti turimą prietaisą. Tačiau jei neturite, o atsitikus kokiai nors nelaimei jūsų telefonas nustoto funkcionuoti, jums reikalingas ihone remontas kurį atlieka profesionalai puikiai išmanantys savo darbą ir keliaujantys kartu su inovacijomis. Neseniai rinkoje pasirodė naujas iphone – specialistai, kurie savo verslą vykdo Lietuvoje, jau susipažino su jo teikiamomis funkcijomis ir sudėtinėmis dalims, tad jei net poros savaičių bėgyje spėjote sugadinti turimą prietaisą – rinkitės į specialistus.

Firmų, kurios Lietuvoje vykdo veiklą besispecializuojančią į tokių prietaisų taisymą, yra nemažai. Rekomenduojame pasirinkti geriausius profesionalus o tiksliau – mus. Mūsų darbininkai nuolat domisi inovacijomis ir ieško moderniausių būdų sutvarkyti jūsų turimą telefono priemonę. Pasitikėkite tais, kuriems technologijos yra visas gyvenimas ir dar daugiau.

  1. Kadangi labai pasitikime savo darbu, kiekvienam taisymui suteikiama konkretaus dydžio garantiją nuo to, kas buvo padaryta. Dažniausiai ji trunka 30 dienų nuo iPhone ar kito elektros prietaiso atidavimo.
  2. Nustatote, kad yra negerai ūsų telefonui visiškai nemokamai. Vėliau galite nuspręsti ar norite pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis.
  3. Vienoje vietoje dirba keli specialistai, tad jie pasitarę priims geriausią sprendimą, kuris galėtų padėti maksimumą.
  4. Taisymui naudojamos detalės yra tikrai kokybiškos ir puikiai pritaikytos prie telefono modelio.
  5. Dauguma taisymų, jie jei nėra labai dideli,bus sutvarkyti dar tą pačią dieną.

Mūsų profesionalai – geriausi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation