Vestuvės – viena iš nuostabiausių švenčių gyvenime kuomet du vienas kitą mylintys žmonės prisiekia visada, iki pat gyvenimo pabaigos, palaikyti, mylėti ir gerbti. Tad nenuostabu, jog tokią rimtą priesaiką lydinti šventė vadinama vestuvėmis, privalo būti paminėti kuo įspūdingiau. Tačiau visas vargas krenta ne tik ant baliaus organizuotųjų pačių. Juk ir svečiai turi atlikti savo pareigą ir pasirūpinti, kad jų įteikiamos dovanos būtų kuo įspūdingesnės. Originalios dovanos paieškos gali kiek užtrukti, tad kuo anksčiau pradėsite ieškoti, tuo galėsite būti tikresnis dėl savo pasirinkimo. O juk pastarųjų yra gana daug, tad nebūkite nuobodus.

Žinoma, praktiškai panaudojami daiktai visada yra reikalingi, tačiau dažniausiai jų kiekis per vestuves bet kuriuo atveju yra didelis, tad geriau pasirinkite kokį nors originalų ar šmaikštų variantą, kadangi su servizo komplektu gero įspūdžio nepadarysite. Tuomet jau geriu pinigai už kuriuos jauna šeima galės įsigyti ko jiems tikrai reikia. Tačiau jei palaikote originalios dovanos idėją, tuomet rekomenduojame pasižvalgyti tarp šių variantų.

  1. Padovanokite foto drobę, kurioje jaunieji šmaikščiai žvelgtų vienas į kitą. Galite įteikti net visą komplektą, kuriuose vaizduojama nuo tos dienos kai jie susipažino (anksčiausios nuotraukos) iki jų vestuvių išvakarių.

  2. Padovanokite knygas, kuriose galima geriau pažinti vyrą ir moterį. Kokius nors santykių patarėjus.

  3. Padovanokite vienodų drabužių komplektą. Kad ir du megztinius: jam ir jai.

  4. Padovanokite pozityvių minčių knygelę.

  5. Lėlę. Tai bus tarsi pasibandymas su jų būsimu vaikučiu.

  6. Juokingų indų komplektą.

  7. Kamasutros knygą.

  8. Padovanokite labai didelį kiekį vazoninių gėlių jaunųjų namams kurti. Visas jas sudėkite į vienodus vazonus, kuriuos papuoškite jaunųjų fotografijomis.

Idėjų yra labai daug. Juk kiekvienas artimai pažindamas žmones žino, kas jiems gali labiausiai patikti. Svarbiausia, kad būtų visiškai atsižvelgiama į vidinį žmogus pasaulį.

Kuo tinkamesnę dovaną išrinksite – tuo rūpi stingesnis pasirodysite. Nenuvilkite jaunųjų, kurie jus į šventę kvietė kadangi esate artimas ir mylimas žmogus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation