Didžioji dalis seksui paįvairinti skirtų žaisliukų visuomenei yra puikiai pažįstami. Ir todėl, kad vis daugiau žmonių jais naudojasi, ir todėl, kad informacijos šaltiniai tokie platūs, kad dažniausiai žinios mus pasiekia net ir specialiai į jas nesigilinant. Kas yra ir kaip elgtis su vibratoriumi, prezervatyvais, net kiškučiais  – žino daugelis, tačiau kažkodėl ne visada pateikiama užtektinai informacijos apie lubrikantus, kurie kur kas dažniau perkami, nei kad kai kurie sekso žaisliukai. Durex lubrikantai, šiuo metu, yra vienas iš patraukliausių pasirinkimų, kuriais naudojasi vis didesnis žmonių skaičius. Kodėl būtent šia firma? Kadangi ji ne vienerius metus sėkmingai savo veiklą vykdo visame pasaulyje. Panašu, jog dideli pirkimo tempai parodo, jog šio pobūdžio malonumą didinantis tepaliukas yra tikrai reikalingas ir vertinamas.

Kam naudojami lubrikantai?

Durex lubrikantas yra medžiaga, kuri sumažina nemalonią trintį tarp dviejų besitrinančių objektų. Šiuo atveju jie naudojami sekso žaidimuose. Kai kurios moterys net ir labai susijaudinusios neužtektinai sudrėksta. Tai ne tik kad kelia diskomfortą, tačiau tuo pačiu gali ir paskatinti nemalonų pojūtį sueities metu. Lubrikantai taip pat populiarūs ir tarp homo seksualių vyrų. Paprastai  platus pasirinkimas padeda surasti tinkamiausią pasirinkimą kiekvienai porai priklausomai nuo to, kokiu tikslu, kodėl apskritai lubrikantai yra pasirenkami.

Kaip pasirinkti tinkamus?

Egzistuoja gana platus lubrikantų pasirinkimas, tad kiekvienas, kuris nori, kad jo seksualinis gyvenimas taptų aktyvesnis gali pasirinkti konkrečiai labiausiai jam tinkantį tipą. Žinoma, ne visada internete pateikiamos informacijos užtenka. Mes jums rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais. Sekso prekių pardavėjai gana neblogai išmano savo darbą, tad pirmiausia būtent su jais konsultuotis ir rekomenduotume. Jei jaučiate kokį nors diskomfortą kalbėti apie tokio pobūdžio problemas, galite kreiptis į internetinius konsultantus. Beveik kiekviena virtuali sekso prekių parduotuvė suteikia galimybę nemokamai naudojantis skype ar nurodytų telefonu, gauti visą reikalingą informaciją.

Lubrikantai prisideda prie didesnio sekso malonumo. Kuomet teikiamos tokios malonios galimybės jautis puikiai ir laimingai, kodėl jomis nepasinaudojus. Mylėkite kitus įtvirtindamas savo meilę fizine išraiška.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation